abgol
11 بهمن 1401 - 18:14

نشست مشترک کمیسیون امنیت و معاون هماهنگ کننده ارتش برگزار/ لزوم حمایت حداکثری از مجموعه‌های مرتبط با کمیسیون در بودجه 1402

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس جزئیاتی از نشست مشترک این کمیسیون با معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.

عباس مقتدایی، نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات نشست امروز این کمیسیون با حضور  امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت:جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور جمعی از امرا و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی، برگزار شد.

نماینده مردم اصفهان افزود: در این جلسه بخش‌های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران گزارشات مرتبط با هر یک از مجموعه‌های ارتش را ارائه کردند و پس از استماع این گزارش‌ها، اعضای کمیسیون امنیت ملی، دیدگاه‌های خود را در این مورد بیان کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که در حال‌حاضر در موعد تدوین بودجه ۱۴۰۲ هستیم، در این جلسه بخش‌های مختلفی که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌تواند در بودجه مورد توجه قرار دهد و مقرر شد، تشکیل این قبیل جلسات در راستای حمایت حداکثری از مجموعه‌های مرتبط با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: در پایان این جلسه، آقای جلال‌زاده ریاست کمیسیون امنیت ملی جمع‌بندی دیدگاه‌ها را مطرح کرد و مقرر شد که در آینده نزدیک نسبت‌به برگزاری جلساتی که در آن برخی از تصمیم‌گیرندگان کشور هم حضور داشته باشند، اقدام لازم انجام شود.


پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010861